I když vidím nevýhody, pořád vnímám výhody osobní účasti
Protože je něco, co vám sociální sítě nikdy nedají—ani jedné straně
V roce 2010 jsem poprvé vystavovala svá díla v klášteře Hronském Beňadiku.
Byla jsem nervózní, ale zároveň velmi šťastná, když jsem instalovala své první enkaustické obrazy a zápasila s rámy, protože staré klášterní zdi byly vlnité a nerovné. Vystavovala jsem dokonce i obrazy na hedvábí. Nebyla žádná slavnostní vernisáž—nebyla jsem si tehdy ještě jistá ve společenských ceremoniích—jen návštěvníci, kteří procházeli Hronským Beňadik [...]
Číst více >